Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Giriş

(0)

Hakkımızda

Uzun yıllardır yer aldığımız “bitkilerin şifalı dünyasında” edindiğimiz deneyimleri yanımıza alarak yolumuza; bitkisel ve takviye edici gıda ürünleri üreterek devam etmeye karar verdik. Yıllar önce çıktığımız bu yolculuğumuzda, ilk günden beri ilkemiz “kendimizin ve çocuklarımızın gönül rahatlığı ile kullanamayacağı, sağlıksız, kalitesiz hiçbir ürünü üretmemek ve halkımıza sunmamak” oldu.

Bu ilke doğrultusunda büyük bir özenle kurmuş olduğumuz tesisimizde; fermante ürünler ve bitki  çayları  üretimini yapıyoruz.

Biz üretimde kullandığımız tüm hammaddelerimizi ve ambalajlarımızı özenle seçiyoruz ve ürün haline getiriyoruz. Üretimin her aşamasında kontrol ettiğimiz ürünlerimizi ayrıca Akredite Laboratuarlarda test ettirerek ilgili bakanlıkların tüm kanun, tebliğ ve yönetmeliklerine uygun olduğunu onaylatıyoruz. Dünyada ve ülkemizde uygulanan kalite sistemlerini belge üzerinde değil gerçekte uyguluyoruz. Bizim markalarımız dışında ayrıca kalite anlayışımızın kesiştiği yurt içinden ve yurt dışından bizi tercih eden seçkin müşterilerimiz için kendi markaları ile aynı özenle ve kaliteyle ürünler üretiyoruz. Doğadan gelen şifayı tüketiciler ile “kalite ve insan sağlığına özen gösteren” seçkin noktalarda buluşturuyoruz.

LİMİKS olarak bitkilerin dünyasındaki yolculuğumuz; siz değerli müşterilerimizden ve tüketicilerimizden bize ulaşan güven ve memnuniyetin gücü ile kalitemizi her zaman en üst nokta da tutarak devam edecektir.

Tamamen organik olan LİMİKS  ürünlerimiz tüm doğallığı ile beğenilerinizde.

Sevgiyle, Saygıyla, Sağlıkla, Şifayla..

Resim
X